• expired

Coles Lebanese Cucumbers $0.28 ea (Approx 140g, $2.00 per 1Kg) @ Coles

81

Australian Grown
Coles Lebanese CucumbersColes Lebanese Cucumbers Approx. 140g on special
$ 0 .28
Approx. 140g Unit Price$2.00 per 1Kg

Related Stores

Coles
Coles

closed Comments

  • if only there was some yogurt on special, i could make a lot of tzatziki up!

  • for me its showing regular price at $0.69 EA

  • I get 55c each

  • NSW: 55c each

  • Well We Are Getting Ripped Off Here In Perth .63 Cents Each ($4.50kg)

  • VIC: 69c :')

    • ( ͡° ͜ʖ ͡°)

      • +1 vote
                                  $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
                               $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
                            $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$         $$   $$$$$
            $$$$$$        $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$       $$$$$$$$$$
         $$ $$$$$$      $$$$$$$$$$    $$$$$$$$$$$$$    $$$$$$$$$$       $$$$$$$$
         $$$$$$$$$     $$$$$$$$$$      $$$$$$$$$$$      $$$$$$$$$$$    $$$$$$$$
           $$$$$$$    $$$$$$$$$$$      $$$$$$$$$$$      $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
           $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$    $$$$$$$$$$$$$    $$$$$$$$$$$$$$  $$$$$$
            $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$     $$$$
             $$$   $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$     $$$$$
            $$$$   $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$       $$$$
            $$$    $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$
           $$$$$$$$$$$$$  $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$   $$$$$$$$$$$$$$$$$$
           $$$$$$$$$$$$$   $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$     $$$$$$$$$$$$
          $$$$       $$$$    $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$      $$$$
                     $$$$$     $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$         $$$
                       $$$$          $$$$$$$$$$$$$$$           $$$$
                        $$$$$                                $$$$$
                         $$$$$$      $$$$$$$$$$$$$$        $$$$$
                           $$$$$$$$     $$$$$$$$$$$$$   $$$$$$$
                              $$$$$$$$$$$  $$$$$$$$$$$$$$$$$
                                 $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
                                         $$$$$$$$$$$$$$$
                                             $$$$$$$$$$$$
                                              $$$$$$$$$$$
                                               $$$$$$$$
        
  • Check you local fruitshop. I picked some up for $1.29/kg

  • can be found cheaper at the fruit/veg markets too